23MAR
Çelik Konstrüksiyon Fabrika İnşaatları

Çelik Konstrüksiyon Fabrika İnşaatları

Çelik konstrüksiyon; yapılarda bulunan tüm taşıyıcıların çelikten üretildiği, özellikle deprem riski yüksek olan bölgelerde tercih edilen yapı sistemidir. Bu yapı sistemi daha çok; çelik konstrüksiyon fabrika, hangar, spor tesisleri, depo atölyelerde kullanılır.

Ülkemizde, özellikle son dönemlerde artan kentleşmenin büyük bir kısmı deprem riski yüksek olan bölgelerde bulunmaktadır. Bu nedenle geçmiş yıllara göre çelik konstrüksiyon yapı sistemlerine olan rağbet artmıştır.  Çünkü bu yapılar, diğer taşıyıcı sistemler ile karşılaştırıldığında çok daha üstün mekanik özelliklere sahiptir. Bunun yanında çelik konstrüksiyon sistemlerinin statik yetenekleri ve uygulama kolaylığı da diğer yapılardan üstündür.

Uluslararası Standartlarda Hizmet

Çelik konstrüksiyon fabrika inşaatları, tüm taşıyıcı sistemleri çelikten imal edilerek montajlanan sistemlerdir. Tüm doğal afetlere karşı diğer sistemlere göre daha dayanıklı olan bu sistemlerin daha sağlam bir alternatifi bulunmamaktadır. Ancak bu inşaatların uluslararası standartlarda yapılması oldukça önemlidir. Çelik konstrüksiyon konusunda deneyimli bir firma olarak CE ve ISO gibi uluslararası standartlara uygun olarak hizmet vermekteyiz.

Deneyimli ve Uzman Kadro

Çelik konstrüksiyon fabrika inşaatları yapımında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İşinde profesyonel ekibimiz ile birlikte karmaşık yapı süreçlerini hızlı bir şekilde geliştiririz. Bu süreç içerisinde projenin tamamlanma süresini belirler ve masrafları mümkün olduğunca düşürmek için çalışırız. Çelik konstrüksiyon alanında tecrübesi ile önde gelen bir firma olarak, öncelikle müşterilerimizin beklentilerini dinler ve projelendirme sürecinde bunu göz önünde bulundururuz.

Zamanında Anahtar Teslim

Sektörünün aranan firmaları arasında yer alan Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, inşaat öncesi çalışmalardan proje bitimine kadar tüm ekibi ile birlikte titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Projeye başlamadan önce proje için gereken tüm kaynaklar ve gerekli süre belirlenir ve yapılan tüm bu planlamalar, zamanlamanın doğru olarak gerçekleşmesi için oldukça önemlidir.

Çelik konstrüksiyon fabrika inşaatlarında hemen her projede olduğu gibi bazı aksaklıklar yaşanabilir. Ancak deneyimli ve öncü bir firma olarak koordineli olarak çalışır ve işi daha projelendirme aşamasında nasıl planladıysak o şekilde sürdürmeye özen gösteririz.

Firmamız; 25 yıllık sektörel tecrübesi ile tasarım, uygulama ve mühendislik aşamasında profesyonel çözümler üretir ve planlanan sürede inşaat yatırımınızın anahtar teslimini gerçekleştirir. Çelik Yapı inşaatlarımızdaki tecrübemiz ve onlarca başarılı proje uygulama başarımızla size de kaliteli yapılar inşa etmek için hazırız.