Üst Geçit İnşaatları

Üst Geçit İnşaatlarında yüksek standartlarda yeni nesil teknolojiler kullanırken, günlük yaşamın akışına estetik yaklaşımla, çelik yapı inşaatları başarıyla uyguluyoruz.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, çelik konstrüksiyon yapı inşaatlardaki tecrübesiyle, Üst Geçit Köprü inşaatlarında da uyguladığı başarılı proje referanslarına imza atmıştır. Sahip olduğumuz makine parkuru ve yeni nesil teknolojilerimizi kullanan kadrolarımızla ülke genelinde ve yurt dışında proje uygulama yeterliliğine sahibiz.

Modern kent yaşamıyla birlikte artan şehir içi yollar, yaya güvenliği ve şehir yaşamındaki ulaşımın aksama ve kazalara yol açmaması için, Üst Geçit Köprü inşaatlarını zorunlu hale getirmiştir. Özellikle büyük şehirlerde yoğun trafik akışını sağlayan trafiğin ana arterleri olarak görülen caddelerde sıklıkla görülen Üst Geçit Köprülerin, modern, estetik, dayanıklı ve kullanışlı olması için proje tasarımları geliştiriyoruz.

Çelik yapı inşaat uygulamalarındaki modern ve estetik yaklaşımımızı, pratik uygulama becerimiz ve yüksek sağlamlık ve güvenlik çerçevesinde uzun vadeli projeler olarak yaşama uyarlıyoruz. Üst Geçit Köprü projelerinde, kamu kurum ve kuruluşların çözüm noktası olurken, özel şirket ve işletmelerinde tercih noktası olmaya devam ediyoruz.

Üst Geçit Köprü inşaatlarında, tasarım, projelendirme ve uygulama ekipleriyle, yeni nesil, sağlam, estetik ve modern üst geçit inşaatlarda, çözüm noktanız olarak, tek noktadan tüm proje gereksinimlerini karşılama yeterliliğine sahibiz. 

Görseller