Firma Profili

Çelik Yapı İnşaatlarda Yüksek Üretim Kalitesi Uluslararası Deneyim

Çelik Yapı İnşaatlarda Yüksek Üretim Kalitesi Uluslararası Deneyim

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, 25 yıllık sektörel tecrübesiyle, gelişen teknolojiyle birlikte müşteri beklentilerindeki inanılmaz değişimi yakından takip ederek, yeni nesil teknolojilere yaptığı yatırımlarla büyüyen bir firma kimliğine sahiptir. İnsan kaynağının, sektörel tecrübeye sahip olması, uzun yıllar birlikte çalışmanın oluşturduğu takım ruhu ve eğitimlerle sürekli güncellenmeleri, proje uygulamalarındaki başarısının temelini oluşturur.

Çelik yapı sektöründeki hızlı gelişim, beraberinde, mega yapı projelerinin de, her geçen gün artmasına zemin oluşturmuştur. Kent yaşamının merkezinde yer alan dev kulelere sahip konut projeleri, küçük bir kasabanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek AVM’ler, yeni nesil teknolojilerle donatılmış stadyumlar, kıtaları birleştiren kilometrelerce uzunluktaki dev köprüler, büyük sanayi tesisleri ve daha birçok mega yapı projesinde, Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi referansıyla karşılaşmanız mümkün.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, mega proje uygulamalarındaki yüksek başarısını, insan sınırlarını zorlayan, yüksek risk ve yüksek zorluk barındıran sporları, günlük yaşamın bir parçası olarak gören şirketin kurucusu, Hüseyin Gaygusuz’dan almaktadır.  Ekstrem sporlarda hep imkânsızları deneyen ve başaran şirketin kurucusu Hüseyin Gaygusuz, projelerinin çoğunun yüksek inşaatlarda büyük risklerle uygulanması nedeniyle, işçi güvenliğine büyük önem vermiştir. Şirketin arge ekibiyle, İş Güvenliği Ürünlerini sürekli geliştirirken, ürünlerin yüksek inşaatlardaki testlerinde de bizzat görev alarak, personellerin güvenli bir biçimde çalışmasını sağlayacak yatırımlar yapmıştır.

Firma, çeyrek asırlık sektörel geçmişi ve sahip olduğu deneyimle, her projenin gereksinimini karşılayacak geniş makine parkuru ve uzman iş gücü kaynağıyla, anahtar teslim proje uygulamaları gerçekleştirmeye devam etmektedir.