Arıtma Tesisi İnşaatları

Nüfusun yoğun olduğu kentlerde ihtiyaç duyulan atık su arıtma tesis inşaatlarında, Asya Çelik Yapı ve Makina San. Tecrübesi.

İnsan nüfusunun hızlı artışı, beraberinde bir çok ihtiyacında mega yapılarla çözülmesi gereksinimini doğurmuştur. Artan nüfusun özellikle yoğun yaşamın olduğu kentlerde yüksek su tüketimi oluşturması, atık su üretimini de ciddi oranlarda artmasına neden olmaktadır. Atık suların doğru şekilde yönetimi, gerek çevre, gerek ekonomik kaygılar oluşturması nedeniyle, beraberinde acil çözümler üretilmesi gereken kritik bir sorumluluk olarak yerel yönetimlerin öncelikli konuları arasında yer almaktadır.

Evsel tüketimlerden ve endüstriyel kaynaklardan üretilen atık suların, çevre kirliliği tehlikesine yol açan etmenleri en aza indirmek, yüksek mühendislik tecrübesi, yeni nesil teknolojiler ve Atık Su Arıtma tesis proje uygulama tecrübesi gerektirir.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, zemin etüdünden, mekanik projelere, statik projelerden, aplikasyon planlarına, elektrik projelerinden, mimari planlara kadar birçok mühendislik deneyim ve bilgisiyle Atık Su Arıtma tesis proje uygulama yeterliliğine sahiptir.  Sahip olduğumuz makine parkuru ve uzman proje uygulama ekibimizle, tek noktadan proje için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri karşılama avantajımızla, çözüm noktanız olarak servisler üretiyoruz.

Görseller