Çelik Konstrüksiyon Binalar

Çelik Bina İnşaatlarında global marka değerine sahip projelerde biz varız.

Çelik konstrüksiyon yapılar, tüm taşıyıcı sistemlerinin çelikten üretilerek montajlanan yapı sistemleridir. Çelik konstrüksiyon yapılar, betonarme yapı sistemlerine göre, başta deprem ve tüm doğal afetlere karşı daha fazla mukavemet sağladığı için, daha dayanıklı ve daha sağlam yapı alternatifi sunmaktadır. Düşük maliyet avantajlarının yanında imalat ve montajda işçilik ve zaman tasarrufu avantajlarıda, Çelik konstrüksiyon binaların son zamanlarda artışına neden olmuştur. Statik açıdan betonarme ile çözülmesi zor detaylar çelik konstrüksiyon projelerde daha rahatlıkla çözülebilmektedir. Çelik konstrüksiyon inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, Endüstriyel Tesisler,               Lojistik Tesisler, Yönetim Binaları, Laboratuvar Binaları, Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Yapılar, Sağlık Tesisleri, Araç Servis Binaları, Terminal Binaları, Katlı Otoparklar, Uçak Hangarları, Oteller, Gökdelenler ve daha bir sektör için Çelik Konstrüksiyon bina inşaatları gerçekleştirmektedir.

İnşaat ve yapı sektöründe teknolojinin gelişmesi ve rekabetin artmasıyla, çelik konstrüksiyon yapı inşaatlarının tercih edilmesini yakından takip eden firmamız, 25 yıllık sektörel tecrübesiyle, tasarım, planlama, uygulama ve mühendistik hizmetlerimizle profesyonel çözümler üretirken, tek noktadan tüm proje gereksinimlerde sağladığı avantajlarla da tercih edilen firma kimliğini korumaktadır. 

Görseller