Sosyal Sorumluluk

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde sürdürülebilirliği sağlamak üzere uygulama projeleri geliştiriyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde sürdürülebilirliği sağlamak üzere uygulama projeleri geliştirilmekte, farkındalık çalışmaları ve iyileştirme programları ile çalışan güvenliği ve eğitimlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu vizyonla ülkemiz işgücüne yetişmiş eleman kazandırmak, güvenlik farkındalığını artırmak ve iş güvenliği konularında çalışanlara destek olmak amacıyla kâr amacı gütmeden çeşitli projelere destek veriyoruz.

Eğitim, kültür-sanat, sağlık ve çevre alanlarında uzun vadeli sosyal sorumluluk projeleri için çalışmalar üretirken, tüm enerjimizle toplumsal değer yaratmak, çevremize ve insanlığa fayda sağlamak için çalışıyoruz.

Uyguladığımız projeler nedeniyle, yüksek riskli işler grubunda emek veren çalışanlarının güvenliğini en üst düzeyde güvence altına alıyoruz. İş Güvenliği ürünleri geliştiren ekiplerimizle, gelişen teknolojileri yakından takip ediyor,  daha güvenli ekipmanlarla çalışma alanlarındaki riskleri azaltıyoruz.

Yeni nesil teknoloji yatırımlarıyla, çevre ve insan sağlığını merkezine alan çalışmalarımızla her yıl kendini yenileyerek geliştiriyoruz. Eğitime verdiğimiz önemle, başarılı öğrencileri destekleyen sosyal sorumluluk projeleri de üretiyoruz.