İnşaat Taahhüt İşleri

Çelik Yapı İnşaatlarda Yüksek Üretim Kalitesi Uluslararası Deneyim

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, 25 yıllık sektörel tecrübesiyle, gelişen teknolojiyle birlikte müşteri beklentilerindeki inanılmaz değişimi yakından takip ederek, yeni nesil teknolojilere yaptığı yatırımlarla büyüyen bir firma kimliğine sahiptir.

Sahip olduğumuz insan kaynağının, yüksek sektörel tecrübeye sahip olması, uzun yıllar aynı takımda yer almaları ve eğitimlerle güncel kalabilmesi, tüm proje uygulamalarımızdaki başarılarımızın temelini oluşturur.

Firmamız, özel kuruluşlar ve kamu kurumların ihtiyaç duyabileceği tüm projelerde tek noktadan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Sahip olduğumuz uluslararası deneyim ve yeterlilikle her projenin gereksinimini karşılayabilecek alt yapı, teknoloji ve insan kaynağına sahibiz.

Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü inşaat işlerinin yapılması kapsamında, proje uygulama grubumuz, firmamızın lokomotif yapısını oluşturmaktadır. Firmamız, ticari hayatına başladığı günden itibaren, prestijli birçok proje uygulamasında, ince yapı imalatlarından, kaba yapı uygulamaları dâhil, anahtar teslimi proje çözümleri sunabilmektedir.

Firmamız, yüksek proje ve prestij değerine sahip,  betonarme ve çelik konstrüksiyon binalar, konut projeleri, fabrika inşaatları, hastane inşaatları, eğitim binaları, hava alanları, alışveriş ve iş merkezleri, sanayi tesisleri, katlı otopark inşaatları, banka ve mağaza dekorasyon projelerinde anahtar teslim proje uygulama referanslarına sahiptir.

Konularında uzman yeterliliğe sahip teknik kadrosu ve geniş makine parkuru ile sektörde birçok projeyi zamanında ve beklentileri karşılayan çözüm memnuniyetiyle teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, inşaat taahhüt işleri kapsamında, uzman proje uygulama gurubuyla, global değere sahip her ölçekteki proje için anahtar teslim çözümler sunabilmektedir. A dan Z ye tüm proje uygulamalarında ihtiyaç duyulabilecek, proje tasarımından uygulanmasına kadar tüm süreçlerini tek noktadan sunabilen firma yeterliliğimiz ve avantajlı firma kimliğimizle sizlerleyiz.

Taahhüt İşleri