Endüstriyel Tesis İnşaatı

Endüstriyel Tesis İnşaatlarında Uygulanan her projede çevreye ve toplum yaşamına değer veren yaklaşımımızın yanında teknolojinin tüm yeniliklerini kullanırız.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği endüstriyel tesis inşaat projelerini uygularken, uzun yıllara dayanan sektörel birikimi ve çelik yapı inşaatlarındaki uygulama yeterliliğini kullanmaktadır. Uygulanan her projede çevreye ve toplum yaşamına değer veren yaklaşımımızın yanında teknolojinin tüm yeniliklerini kullanırız.

Firmamız Termik Santralleri, Doğal Gaz Çevrim Santralleri, Atık Su Arıtma Tesisleri, Petrol Rafineleri, Çimento Fabrikaları, Hydrocracker Tesisleri, Demir Çelik Fabrikaları,  Lastik Fabrikaları, Uzun Mesafeli Konveyor Hatları, Havalimanları, Toplu Konut Projeleri, Alışveriş Merkezi İnşaatları ve daha bir ok sektör için Endüstriyel Tesis inşaatlarını deneyimli ekibi ve geniş makine parkuruyla gerçekleştirebilecek yeterliliktedir.

Firmamız, Endüstriyel Tesis inşaat proje uygulamalarında, yeni nesil teknolojiler kullanırken, yüksek beğeniye sahip sanayi tesisi proje tasarımlarıyla da ön plana çıkmaktadır. Çelik konstrüksiyon fabrika inşaatlarında, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizle, yüksek güvenlik protokollerini uygularken, sürekli geliştirmiş olduğumuz iş güvenliği ürünleriyle de kaza olasılıklarını da minimuma indiriyoruz.

Görseller