23MAR
Çelik Konstrüksiyon Anahtar Teslim Projeler

Çelik Konstrüksiyon Anahtar Teslim Projeler

Çelik konstrüksiyon sistemleri; genellikle atölyelerde, spor tesislerinde, uçak hangarlarında, sanayi yapılarında ve depolarda kullanılan taşıyıcı sistemlere verilen isimdir. Özellikle deprem tehlikesi bulunan bölgelerde kurulan bu yapı sistemleri, geniş açıklık ve yüksekliğe sahiptir. Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, sektördeki 25 yıllık tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çelik konstrüksiyon proje uygulamalarında anahtar teslim hizmet sunuyor.

Geniş Makine Parkuru ile Üstün Hizmet

Çelik Konstrüksiyon yapılar, depreme karşı dayanıklı olmalarının yanında daha pek çok avantajı bulunan sistemelerdir. Bu avantajların arasında ise, güvenli ve ekonomik olmaları yer almaktadır. Bunun yanında hızlı kurulup yine hızlı bir şekilde sökülebilen bu sistemler, istenirse bir başka yere taşınma konusunda da kolaylık sağlarlar.

Çelik konstrüksiyonda anahtar teslim projelerin öncüsü bir firma olarak, çeyrek asırlık tecrübemiz ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bunun yanında tüm projelerimizde, oluşabilecek gereksinimlerin tamamını karşılayabilecek, son teknoloji makine parkurumuz ile kaliteli hizmet sunmaktayız.

Profesyonel İş Gücü Kaynağı

Çelik yapı sektörü, teknolojide meydana gelen gelişmeler ile birlikte daha da hızlı gelişmektedir. Bu durum bu sistemler ile ilgili projelerin her geçen gün daha da artmasını sağlamıştır. Bir kentin merkezinde yer alan dev kulelere sahip konut projeleri, son teknoloji ile donatılmış stadyumlar ve büyük AVM’ler bu yapı sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde tamamlanıp hizmete sunulabiliyor. Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi olarak, bu yapıların ve daha pek çoğunun projelerini başından sonuna takip etmekte ve çelik konstrüksiyon anahtar teslim projelere imza atmaktadır.

Çelik konstrüksiyon sektörünün tercih edilen, öncü firmalarından birisi olarak, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel iş gücü kaynağı ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Bunun yanında iş güvenliği konusunda da hassas davranan firmamız, yüksek inşaat projelerinde yapılan testlerde bizzat görev alarak, personellerinin çok daha güvenli bir şekilde çalışması için yatırımlar yapmıştır.

Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi; geniş makine parkuru, uzman iş gücü kaynağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çelik konstrüksiyon anahtar teslim projelerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.