Malzeme Taşıma Kazanları

Malzeme Taşıma Kazanları, İnşaat sahalarında, yüksek katlara, kule vinç kullanan firmaların, yük, eşya, malzeme taşıma gibi alanlarda kullanılır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz, Malzeme Taşıma Kazanları yâda diğer adıyla sepetleri, üretim boyutlarına ve taşıma kapasitelerine göre, her türlü malzemeyi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılması zor noktalara taşınma avantajı sağlarlar. Malzeme Taşıma Kazanları, vinç ile kullanılmaya uygun yapıya sahiptir. Üretim talebine bağlı olarakta forklift ile kullanmaya uygun halede getirilebilir. Malzeme Taşıma Sepetlerinin standart üretimlerinde, yana doğru açılır kapı bulunmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda kapı açılma yönü ve kapı yerleri değişiklik gösterebilir.

Malzeme Taşıma Kazanları, çeşitli alanlarda, kule vinç kullanan firmaların, yük, eşya, malzeme taşıma gibi kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan, üretim aşamasında yüksek standart protokolleri uyguladığımız inşaat saha ürünleridir. Proje gereksinimine bağlı olarak üretilen, kule vinç yük taşıma sepetleri sağlam yapısı ile ağırlık kapasitesi geniş ürünlerdendir. Malzeme Taşıma Kazanları sağlam yapısı, bağlantı ve ek noktalar ile ekstra güvenlik sağlamaktadırlar. İnşaat sahası ve şantiye alanlarında vinç yardımı ile kullanımı sağlanan yük taşıma sepetleri, alandaki her türlü malzemeyi taşımaya ve kaldırmaya yönelik ürünlerdir.

İnşaat sahalarında genellikle tuğla taşıma, moloz taşıma, yapı malzemesi taşıma gibi çeşitli ve sınırsız kullanım kapasitesine sahip olan Malzeme Taşıma Kazanları, istenilen ebat ve seçeneklerle üretilmektedir. Müşteri taleplerine göre sepetlerin etrafı çeşitli malzemelerle çevrilebilir (kafes teli, genişletilmiş sac, delikli sac) veya kenar yükseklik ebatlarıda istenen boyutlarda üretilebilir. Standart üretimlerimiz haricinde, proje özelliklerine göre yüksek standartlarda kaliteli üretim garantisiyle imalat gerçekleştirilebilmektedir.

Diğer İş Güvenliği Ürünleri