Can İpi Takma Aparatı

Can İpi Takma Aparatı, firmamız tarafından, yüksek irtifalarda üretilen projelerde, çalışan güvenliği için geliştirilmiş bir güvenlik ürünüdür.

Can İpi Takma Aparatı, firmamız tarafından, iş güvenliği ürünleri kapsamında yüksek irtifalarda üretilen projelerde, çalışan güvenliği için geliştirilmiş yeni nesil bir güvenlik ürünüdür. Kullanılan ürün kalitesi ve yüksek üretim kalitesi ile yüksek irtifalarda etkili güvenli çalışma özgürlüğü sunmaktadır. Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi, yüksek irtifada proje üretim tecrübesini, geliştirdiği iş güvenliği ürünlerine aktararak sürekli yenilikçi ürünler geliştirmektedir.

Yüksek binaların dış kısımlarında, çatılarda ve ulaşılması zor yüksekliklere, bakım ve onarım işleriyle her türlü bina sökme, montaj yâda yıkma işlerinde, gerekli iş güvenliği tedbirleri alınmadan personel çalıştırmanın risklerini biliyoruz. Üretmiş olduğumuz ve firmamız tarafından geliştirilen tüm iş güvenliği ürünlerinde, uluslararası standartlarda testler yapılarak ve en zor şartlarda çalışma koşulları göz önüne alınarak kullanıcı deneyimine sunulmaktadır.

Can İpi Takma Aparatı, yüksek kuleler, direkler ve benzeri dik yerler üzerinde çalışma ve tırmanma, camları temizleme, kapalı alanlarda, özellikle büyük kazanlar ve tanklar içinde yapılacak tüm çalışmalarda yüksek güvenlik avantajı sunarak kullanılabilmektedir.

Diğer İş Güvenliği Ürünleri