İnşaat Güvenlik Korkulukları

İnşaat Güvenlik Korkulukları, inşaat alanlarında çalışan güvenliği sağlarken ekipmanlarınızın darbelerden zarar görmesini önler.

İnşaat Güvenlik Korkulukları, özellikle inşaat alanlarında tehlikeli noktalarda çalışan güvenliğini sağlamak, cihaz ve demirbaşların, darbelere karşı zarar görmesini önlemek için üretilmiştir. Özellikle yüksek irtifalarda, duvar, köşe, balkon ve birleşim yerlerinde tehlike oluşturabilecek alanlara karşı etkili koruyucular olarak üretilen iş güvenliği ürünleri sınıfında yer alır.

İnşaat alanları yüksek iş kazası olasılıklarına açık alanlardır. Ağır yaralanma ve ölüm riski taşıması nedeniyle, firmamızın özellikle üretimine önem verdiği ve sürekli geliştirdiği, İnşaat Güvenlik Korkulukları, iş güvenliği kanunu uyarınca, inşaatlarınızda düşme tehlikesi bulunan her mahalde kullanabilirsiniz.  Olası kazaların önlenmesine büyük oranda yardımcı olan iş güvenliği ürünlerinden İnşaat Güvenlik Korkulukları, çalışan yaşamı ve oluşabilecek maddi kazaların ve iş aksamalarına karşıda büyük oranda önleyici ürünlerdir.

Bina dış cephe çevresi, galeri boşlukları, çatı saçak çıkıntıları, merdivenler, merdiven sahanlıkları, asansör boşluklarında oluşabilecek tehlikelere karşı üretilen İnşaat Güvenlik Korkulukları, uluslararası standartlarda, kaliteli malzeme kullanılarak modern tesislerde üretilmektedir. 

Diğer İş Güvenliği Ürünleri