İnsan Taşıma Sepetleri

İnsan Taşıma Sepetleri, iş güvenliği ürünlerini üreten ve geliştiren firmamız tarafından, her proje gereksinimini karşılayacak boyutlarda üretilebilmektedir.

İnsan Taşıma Sepeti özellikle yangın, deniz, hava ve enkaz kurtarma çalışmaları için tasarlanmış, kule vinç ile kullanılan transfer platformlarıdır. Her türlü çalışma ve zor koşul ortamlarında, yaralının kolay ve hızlı bir şekilde sedyeye alınması ve güvenli ortama naklinin yapılması, yüksek katlı binaların ulaşılmaz yerlerine kolayca ulaşılması ile hızlı çözüm ve kurtarma imkânı sunan İnsan Taşıma Sepetleri Asya Çelik Yapı ve Makine Sanayi tarafından yüksek standartlarda üretilmektedir.

İnsan Taşıma Sepetleri, iş güvenliği ürünlerini üreten ve geliştiren firmamız tarafından, her proje gereksinimini karşılayacak boyutlarda üretilebilmektedir. İnsan Taşıma Sepetleri, yüksek katlı bina duvarlarına boya yapılması, ampul değişimleri, insan taşıma, yük taşıma, elektrik tamiri, boru tesisatı döşemesi, cam temizliği, ilkyardım ve sağlık kurumlarının acil durumlarında kule vincine sepet taktırarak Acil Sedye Kurtarma Sepeti olarakta kullanılabilmektedir. İnsan Taşıma Sepetleri, kule vinci olan her firmanın kullanabileceği güvenli bir ürün olarak üretilmektedir.

İş güvenliği ürünleri üreten ve geliştiren firmamızın, müşteri temsilcileriyle görüşerek projeleriniz için ihtiyaç olabilecek İnsan Taşıma Sepetleri siparişi verebilirsiniz.

Diğer İş Güvenliği Ürünleri