Sandviç Panel Kaplama

Depreme Dayanıklı, Isı, Darbe ve Ses Yalıtımlı Çatı Kaplama Panelleri çatı kaplama malzemeleri ve çatı sistemlerini, ekonomik fiyatlar ve kaliteli uygulamalarla gerçekleştiriyoruz.

Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına proje talepleri doğrultusunda kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyonu uygulanarak üretilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemeleridir.  Sandviç Paneller, bir plak olarak düşündüğümüzde dışı sıklıkla alüminyum veya metal sac kaplamaya sahip, ortasında ise ısı yalıtım malzemesi olarak görev yapan genellikle poliüretan, EPS-XPS köpük veya taşyünü dolgu malzemelerinden birisi uygulandığı, cephe kaplama ürünleridir.

Sandviç Panel Sistemleri, yüzey kaplaması olarak kullanılan estetik kaplama malzemelerdir. Sandviç Paneller, montaj kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile yapılarda kaplama alternatifi çözümler sunan üstün nitelikte çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, yeni nesil teknoloji, kaliteli ürünleri tercih ederken, mutlak müşteri odaklı hizmet üretimi ilkemiz doğrultusunda sektör için çözüm noktası olmaya devam ediyoruz. Çatı ve cephe kaplama sistemlerinde sektörde her zaman tercih edilen firma olarak yenilikçi yapısını korumak, müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik ürün ve montaj hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Eğitimli ve konusunda uzman uygulama ekiplerimizle, yüksek risk barındıran irtifalarda, maksimum iş güvenliği önlemlerimizle sorunsuz montajlar gerçekleştiriyoruz.  

Montaj uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz Sandviç Panel Sistemleri ısı, su ve ses izolasyonunu sağlarken, ekonomik, estetik ve kaliteli, yüksek standartlara sahip ürünlerle müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Sandviç panellerin yoğun olarak, şantiye binaları, sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar gibi birçok yapının, çatı, cephe, iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Sandviç paneller hızlı üretim ve montaj olanağı, yüksek taşıma kapasitesi ve hafif konstrüksiyona ek olarak yüksek yalıtım özellikleri ile mimari tercihlerde ön plana çıkmaktadır.

Sandviç Panel Kaplama Foto Galeri