Polikarbonat Işıklık Çatı Ve Cephe Panelleri

Polikarbonat Işıklık Çatı Ve Cephe Panelleri ile İş Gücü Verimliliği ve Enerji Tasarrufu Sağlar.

Her aksın ortasında veya iki aksta bir tercih edilen çatı ışıklık levhaları önemli oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Gün ışığından faydalanarak elde edilen ışıkla, çalışma performansı ve verimliliğinin arttırılmasının yanında, işletmeler için sağlanan enerji tasarrufuyla da önemli kazançlar sağlamaktadır. Çatı ve cephe panelleri uygulamalarında, mükemmel uyum sağlanarak detaylar sorunsuz çözülürken estetik görünümde kazandırılmaktadır.

Almanya standartlarında, DIN 18232 normları ile yangın esnasında yanmayı geciktiren malzemelerle imal edilen ürünler, çatılardaki kullanım amaçlarına göre değişik formlarda üretilmektedirler.
Polikarbon, günışığından en iyi şekilde yararlanmaya çalışan mekânlarda en ideal çözümü sağladığı gibi, reçinesinin özelliğinden dolayı, darbelere karşı son derece dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Soğuk bükülebilme özelliğinden dolayı, mimaride dizayn kolaylığı sağlamaktadır. UV filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü oluşu ile mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir.

CTP Işıklık (Cam Takviyeli Şeffaf Çatı Aydınlatma Panelleri)

Cam Takviyeli Şeffaf Çatı Aydınlatma Panelleri, yüksek ışık geçirgenlik özelliğine sahiptir. Tüm dünyada tarımsal tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ticari ve endüstriyel tip binaların çatı kaplamaları için de ideal bir üründür.

Kullanım Alanları: Tarım alanında, endüstri ve yapı sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü yapıda çatı kaplamasında kullanılan, metal içermeyen, uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli bir malzemeden üretilmektedir. Aşınmaya, çürümeye, havadaki kimyasal bileşiklerin sebep olduğu yıpranmalara karşı dayanıklı, esnek ve UV koruma özelliğine sahitir. Bu özellikleri sayesinde CTP Şeffaf levhalar, kullanıldıkları her mekânda ve her türlü hava iklim koşulunda düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Üst ve alt CTP ‘ler kullanılarak boyuna veya enine köpük destekli sandwich sistem olarak üretimi yapılmaktadır.

CTP KALINLIKLARI: 1.00- 1.20- 1.50- 1.80- 2.00 mm ‘dir.

Polikarbonat Işıklık Çatı Ve Cephe Panelleri Foto Galeri